FWAW Fonds Werken aan Wonen

Doelstelling

Het doel van het Fonds Werken aan Wonen (FWAW) is het verbeteren van de directe woon- en leefsituatie van kansarmen en zo de volkshuisvesting wereldwijd te bevorderen.

Doelgroepen

Breder dan jeugdterrein; Non-profitinstellingen (in o.a. de volkshuisvesting).

Activiteiten

Er is een bijdrage beschikbaar voor bijzondere, vernieuwende volkshuisvestelijke initiatieven, gericht op de zwakkeren op de woningmarkt. Het speerpunt voor de komende jaren is 'daklozen'.
Activiteiten mogen overal worden uitgevoerd.

Criteria
  • Het project moet passen binnen de taakgebieden van een woningcorporatie. Hieronder vallen ook projecten in combinatie met werken, zorg, welzijn, woonomgeving;
  • Het project heeft een voorbeeldfunctie, kan breed toegepast worden en is van structurele betekenis;
  • Het project wordt (mede) ondersteund door woningcorporaties;
  • De aanvrager financiert zelf mee.
  • Bij de aanvraag voor een buitenlands project gelden de volgende aanvullende voorwaarden: het project is gericht op het ontwikkelen van structuren of faciliteiten om de realisering van woonprojecten mogelijk te maken; het project wordt niet reeds gesteund door de EU of Aedes.
Bugdget / financiering

De bijdrage is minimaal € 5.000 en maximaal een derde van de projectkosten met een maximum van € 75.000. De bijdrage voor het ontwikkelen van een plan of een structuur is € 5.000.

Contact

FWAW Fonds Werken aan Wonen
Stichting Fonds Werken aan Wonen
P/a Aedes vereniging van woningcorporaties
Postbus 611
1200 AP Hilversum
035 - 626 82 65
website

DeadlineGeen deadline bekend
Stel je vraag
Print deze pagina